noclegi w Białce Tatrzańskiej Pod Tatrami

ZAPYTANIE REZERWACYJNE
Dane osobowe:

wieś podhalańska w południowej Polsce,  położona w  województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Bukowina Tatrzańska
W latach 1975-1998 miejscowość była położona w województwie nowosądeckim. 

rezerwat przyrody obejmujący krótki przełom rzeki Białki na zachodnim krańcu Pienin Spiskich, pomiędzy skałkami Kramnicą naprawym brzegu i Obłazową na lewym. 

Terma Białka w Białce Tatrzańskiej to miejsce niezwykłe - łączy w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. Wszystko to dopełnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Polsce kompleksu narciarskiego.

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. to nowa inwestycja uruchomiona i działająca od 8 grudnia 2001 r.

miasto i gmina w województwie małopolskim, siedziba powiatu tatrzańskiego. W latach 1977-1994 miejscowośc była siedzibą Gminy Tatrzańskiej. W latach 1975- 1998 miasto administracyjnie należało do województwa nowosadeckiego.

najwieksze i najbardziej znane jezioro w Tatrach, położone w Dolinie Rybiego Potoku u stóp Mięguszowieckich Szczytów na wysokości 1395 m n.p.m. Jezioro jest pochodzenia polodowcowego o charakterze karowo-morenowym.

średniowieczna warownie znajdujaca się na prawym brzegu Jeziora Czorsztyńskiego we wsi Niedzica Zamek, na obszarze Polskiego Spisza lub Zamagurza ( Pieniny Spiskie). 

przełom rzeki Dunajec przez wapienne pasmo górskie Pienin miedzy Sromowcami Niznymi a Szczawnicą.

szczyt o wysokości 1126 m n. p. m. położony na terenie Zakopanegona Pogórzu Spisko-Gubałowskim. Po wschodniej stronie znajduje sie najwyzej połozona w polsce miejscowość Ząb, a po zachodniej sąsiaduje z Butorowym Wierchem.

najwyższy szczyt w Polskich tatrach a zarazem najwyzszy szczyt w Polski. Masyw Rysów posiada 3 wierzchołki.

szczyt w Tatrach Zachodnich o wysokości 1987m n.p.m. Znajduje sie na granicy Polsko-Słowackiej i góruje nad dolinami Bystrej i Suchej Wody Gąsienicowej po stronie Polskiej oraz Cichą liptowską po stronie słowackiej.

masyw w Tatrach Zachodnich o długości 2.7km. złożony jest z trzech części: Wielkiego Giewontu(1895 m n. p. m.), Małego Giewontu(1728 m n. p .m.)i Długiego Giewontu(1867 m n.p. m.).

noclegi w Białce Tatrzańskiej Pod Tatrami miały 308684 odwiedzin od 10 czerwca 2013                                                                                                      1999-2018 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms